Meble na wymiar Poznań

Projektujemy i wytwarzamy meble na wymiar tak by służyły na długo dlatego stosujemy sprawdzone i trwałe materiały, działamy kompleksowo, projektujemy całe wnętrza w tej samej gamie kolorów z tych samych materiałów dzięki czemu nadajemy spójny charakter w danej przestrzeni, udzielamy gwarancji, na niektóre akcesoria nawet dożywotniej.
Od ponad 12 lat obsługujemy Klientów z całej Polski. Naszym rodzinnym rynkiem jest powiat poznański ze szczególnym uwzględnieniem miejscowości: Lusowo, Lusówko, Sady, Tarnowo Podgórne, Swadzim, Dąbrówka, Dąbrowa, Jankowice, Batorowo, Skórzewo, Zakrzewo, Baranowo, Chyby, Szamotuły, Buk, Rokietnica, Kobylniki, Więckowice, Przeźmierowo, Niepruszewo, Ceradz Kościelny, Plewiska, Dopiewo, Komorniki, Rumianek, Pniewy

Najnowsze realizacje:

  • Wix Facebook page

Szafy na wymiar, garderoby, zabudowa pomieszczeń gospodarczych

Wykonujemy szafy wnękowe, garderoby i zabudowy pomieszczeń gospodarczych. Stosujemy praktyczne rozwiązania, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Podpowiemy, jak estetycznie i praktycznie przechowywać odzież, obuwie, oraz inne drobiazgi. 
 
Stosujemy wysokiej klasy systemy jezdne, oraz trwałe elementów wykończenia co gwarantuje bezawaryjne działanie przez lata. Szafy wnękowe na wymiar wykonujemy w ramkach aluminiowych i stalowych w różnych kolorach. Do wypełnienia proponujemy Państwu: lustro srebrne lub brązowe, płytę meblowa firmy krosponan, (np. fornir dębowy lub fornir modyfikowanyegger lub pfleiderer, kronopol, szkło laminowane paleta z dowolną grafiką lub lacobel w każdym kolorze z próbnika RAL. Do wypełnienia stosujemy szuflady z dociągiem, pantografy i kosze garderobiane. Do każdej zakupionej szafy dostaną Państwo nowe wieszaki.

Meble łazienkowe Poznań

Meble łazienkowe wykonujemy pod dowolny wymiar. Stosujemy praktyczne rozwiązania, oraz materiały które są odporne na wilgoć i bezpośrednie działanie wody. 
 
Wykonujemy szafki pod umywalki, szafki stojące łazienkowe, szafy wnękowe, które służą do ukrycia pralki i kosza na bieliznę oraz zabudowy nawet bardzo małych wnęk.

Dostępna paleta kolorów frontów lakierowanych: