Meble na wymiar Poznań

Projektujemy i wytwarzamy meble na wymiar tak by służyły na długo dlatego stosujemy sprawdzone i trwałe materiały, działamy kompleksowo, projektujemy całe wnętrza w tej samej gamie kolorów z tych samych materiałów dzięki czemu nadajemy spójny charakter w danej przestrzeni, udzielamy gwarancji, na niektóre akcesoria nawet dożywotniej.
Od ponad 12 lat obsługujemy Klientów z całej Polski. Naszym rodzinnym rynkiem jest powiat poznański ze szczególnym uwzględnieniem miejscowości: Lusowo, Lusówko, Sady, Tarnowo Podgórne, Swadzim, Dąbrówka, Dąbrowa, Jankowice, Batorowo, Skórzewo, Zakrzewo, Baranowo, Chyby, Szamotuły, Buk, Rokietnica, Kobylniki, Więckowice, Przeźmierowo, Niepruszewo, Ceradz Kościelny, Plewiska, Dopiewo, Komorniki, Rumianek, Pniewy

Najnowsze realizacje:

  • Wix Facebook page
Show More

Szafy na wymiar, garderoby, zabudowa pomieszczeń gospodarczych

Wykonujemy szafy wnękowe, garderoby i zabudowy pomieszczeń gospodarczych. Stosujemy praktyczne rozwiązania, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Podpowiemy, jak estetycznie i praktycznie przechowywać odzież, obuwie, oraz inne drobiazgi. 
 
Stosujemy wysokiej klasy systemy jezdne, oraz trwałe elementów wykończenia co gwarantuje bezawaryjne działanie przez lata. Szafy wnękowe na wymiar wykonujemy w ramkach aluminiowych i stalowych w różnych kolorach. Do wypełnienia proponujemy Państwu: lustro srebrne lub brązowe, płytę meblowa firmy krosponan, (np. fornir dębowy lub fornir modyfikowanyegger lub pfleiderer, kronopol, szkło laminowane paleta z dowolną grafiką lub lacobel w każdym kolorze z próbnika RAL. Do wypełnienia stosujemy szuflady z dociągiem, pantografy i kosze garderobiane. Do każdej zakupionej szafy dostaną Państwo nowe wieszaki.
Show More

Meble łazienkowe Poznań

Meble łazienkowe wykonujemy pod dowolny wymiar. Stosujemy praktyczne rozwiązania, oraz materiały które są odporne na wilgoć i bezpośrednie działanie wody. 
 
Wykonujemy szafki pod umywalki, szafki stojące łazienkowe, szafy wnękowe, które służą do ukrycia pralki i kosza na bieliznę oraz zabudowy nawet bardzo małych wnęk.
Show More

Dostępna paleta kolorów frontów lakierowanych:

Najnowsze realizacje:

  • Wix Facebook page